KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165012
nr 1616 5012
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, man med vattenpipa. Akvarell, bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 37x43 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:52:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor